Zaproszenie do gry Wiosna 2016

W imieniu STS Gryf zapraszam amatorskie drużyny piłkarskie do gry w edycji Amatorskiej Ligi Orlika Wiosna 2016. Amatorska Liga Orlika organizowana przez STS GRYF Gmina Zamość umożliwia piłkarzom amatorom sportową rywalizację oraz przeżycie prawdziwych piłkarskich emocji.
Regulamin uległ zmianie: w rozgrywkach udział mogą brać drużyny amatorskie tj. złożone z piłkarzy nie zrzeszonych w PZPN (ZOZPN i LZPN) w klasie O i wyższych klasach rozgrywkowych lub z piłkarzy grających w wyższych ligach którzy ukończyli 35 lat. Rozgrywki rozpoczną najprawdopodobniej się 18 kwietnia (w zależności od ilości drużyn), mecze będą rozgrywane w poniedziałki i czwartki w godzinach wieczornych 19.00, 20.00, 21.00 (w zależności od ilości drużyn) na kompleksie Moje Boisko Orlik przy Zespole Szkół w Żdanowie. Wpisowe do Ligi wynosić będzie 400 zł, a dla uczestników poprzedniej edycji ALO 350 zł.Z opłaty wpisowego zwolnione będą drużyny złożone w 100% z mieszkańców Gminy Zamość co należy poświadczyć kserokopiami dowodów osobistych zawodników i dołączyć wraz z formularzem zgłoszenia.
Liga rozgrywana jest systemem jednorundowym każdy z każdym, gdzie o kolejności w tabeli decyduje zdobyta ilość punktów następnie wynik bezpośredniego pojedynku między drużynami a gdy to nie rozstrzyga różnica między bramkami strzelonymi i straconymi a w ostateczności większa ilość strzelonych bramek. Czas gry 2x25 minut bez przerwy ze zmianą stron.
Na dzień 6 kwiecień zgłosiło się 8 drużyn. Drużyny gminne: Rozpacz, Echo Oldboje, Orły Pniówek. Drużyny spoza Gminy Zamość: LHS, Prawnicy Inter-Baum, Spadochroniarze, Hetman Oknoplast i Krzesło Udrycze
Zgłoszenia należy wysyłać na e-mail:przyczyn@poczta.fm do dnia 16 kwietnia br., Regulamin, wyniki, tabela po każdej kolejce oraz zdjęcia z rozgrywek dostępne będą na oficjalnej stronie rozgrywek www.gryfamatorzy.futbolowo.pl, w przypadku pytań lub niejasności proszę o kontakt telefoniczny 509-937-723.
Ze sportowym pozdrowieniem Bartek Przyczyna.