Zaproszenie do gry - SEZON WIOSNA 2015

W imieniu STS Gryf zapraszam amatorskie drużyny piłkarskie do gry w nowej edycji Amatorskiej Ligi Orlika Wiosna 2015. Zapewniamy możliwośc sportowej rywalizacji w miłej atmosferze oraz przeżycia prawdziwych piłkarskich emocji.
W rozgrywkach udział mogą brać drużyny amatorskie tj. złożone z piłkarzy nie zrzeszonych w PZPN (ZOZPN i LZPN) w klasie A i wyższych klasach rozgrywkowych lub z piłkarzy grających w wyższych ligach którzy ukończyli 35 lat. Rozgrywki rozpoczną się 13 kwietnia, mecze będą rozgrywane w poniedziałki i czwartki w godzinach wieczornych 19.00, 20.00, 21.00 (w zależności od ilości drużyn) na kompleksie Moje Boisko Orlik przy Zespole Szkół w Żdanowie. Wpisowe do Ligi wynosić będzie ok 400zł w zależności od ilości drużyn, należy przyjąć ok 50zł jako koszt rozegrania jednego meczu. Z opłaty wpisowego zwolnione bedą drużyny złożone w 100% z mieszkańców Gminy Zamość co należy poświadczyć kserokopiami dowodów osobistych zawodników i dołączyć wraz z formularzem zgłoszenia.
Liga rozgrywana jest systemem jednorundowym każdy z każdym, gdzie o kolejności w tabeli decyduje zdobyta ilość punktów następnie wynik bezpośredniego pojedynku między drużynami a gdy to nie rozstrzyga różnica międy bramkami strzelonymi i straconymi a w ostateczności większa ilość strzelonych bramek. Nowością w regulaminie jest zwiększony czas gry 2x25 minut bez przerwy ale ze zmianą stron. Zgłozenia należy wysyłać na e-mail: przyczyn@poczta.fm do dnia 6 kwietnia br., Regulamin, wyniki, tabela po każdej kolejce oraz zdjęcia z rozgrywek dostępne będą na oficjalnej stronie rozgrywek www.gryfamatorzy.futbolowo.pl, w przypadku pytań lub niejasności proszę o kontakt telefoniczny 509-937-723. Ze sportowym pozdrowieniem Bartek Przyczyna.